Radyal Fan

ST-37, AISI 304, AISI 316, PP, PE Malzemeden İmal, Direk Akuple ve Kayış Kasnaklı Üretim, DIN 10816-1 Normuna Uygun Statik ve Dinamik Balans İşlemi, Çift ve Tek Emişli Dizayn, Oransal ve On-Off Hava Ayar Damperi, Drallregler Damper, Susturucu, Akustik Kabin.

CFS – Kartuşlu Jet Pulse Filtre

Kartuşlu Jet Pulse Filtreler, torbalı filtreler ile aynı çalışma prensibine sahip olup, filtrasyon malzemesi olarak torba yerine kartuşların kullanıldığı filtre türüdür.
Tozlu havanın filtre edildiği yüzey pilelendirilerek, aynı ölçüdeki torbaya göre daha yüksek filtrasyon alanı sağlanmaktadır. Böylece küçük filtre ebadı ile yüksek filtrasyon alanını sağlanmaktadır.

ExProof Radyal Fan

Projelerinize özel olarak alaşımlı çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, alüminyum kaplama, plastik, lastik, epoksi kaplama gibi farklı malzemelerden gerekli kapasitelerde düşük, orta ve yüksek baasınçta çeşitli özelliklerde radyal vantilatörler imal edilmektedir.

BAYİ BAŞVURUSU YAP

İş Potansiyelimizi Birlikte Büyütelim..

Sektördeki derin bilgi ve deneyimlerimizi paylaşacağımız, avantajlı ürün ve kampanyalarımızı müşteriler ile buluşturacak iş ortakları ile satış noktalarımızı büyütmek ve güçlendirmek istiyoruz. Siz de bizim iş ortağımız olarak büyümek, kazançlı bir iş modeli yaratmak ve bayilik avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, info@expulse.com.tr  adresinden başvuru yapabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir.

  • Birçok üründe özel indirimler
  • Yeni ürünlerden ilk siz haberdar olun
  • Proje ve Keşif desteği
  • Gelişmiş Satış Sonrası Hizmetler
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.